TANIO SOLIDNIE PROFESJONALNIE

Stawianie słupów, rozładunek towarów, montaż i demontaż hal – usługi dźwigami

W ofercie naszej firmy posiadamy profesjonalny i regularnie serwisowany sprzęt:

UDŹWIG 7 TON TERENOWY max 15 metrów

UDŹWIG 18 TON max 26 metrów

Nasza firma wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem w realizowaniu kompleksowych usług dźwigowych (np. montażu i demontażu hal, stawiania słupów, załadunku oraz rozładunku towarów) na terenie Torunia i całego województwa kujawsko-pomorskiego. Zaufało nam wielu klientów, którym oferujemy indywidualną propozycję szczegółowo dopasowaną do ich potrzeb. Wiemy, że każde ze zleceń jest inne – znajduje się w innym miejscu oraz innych warunkach, dotyczy budynków oraz towarów o różnej wielkości. Wszystkim klientom oferujemy dźwigi o solidnych i wytrzymałych konstrukcjach, które doskonale sprawdzą się do wykonywania prac w budownictwie oraz przemyśle, takich jak:

Nasze specjalistyczne żurawie o wysokim udźwigu znakomicie nadają się również do obsługi terenów budowy w zakresie usług dźwigowych oraz podnośnikowych. Maszyny te mogą być wykorzystywane nie tylko do montażu i demontażu hal, ale również do montowania różnego rodzaju konstrukcji stalowych, żelbetowych, banerów, reklam zewnętrznych oraz oświetlenia ulicznego.
W swoim parku maszynowym posiadamy wyłącznie maszyny pochodzące od renomowanych dostawców, które najczęściej pracują przy inwestycjach związanych z budową dróg, mostów oraz wiaduktów,a także montażu i demontażu hal. Przy mniejszych inwestycjach świadczymy kompleksowe usługi w zakresie rozładunku i załadunku towarów, stawiania słupów, a także przygotowania oraz betonowania konstrukcji żelbetowych. Nasze urządzenia mogą dotrzeć w każde miejsce, niezależnie od warunków podłoża. Dbamy o to, by klient był jak najlepiej poinformowany o naszych możliwościach, szacowanym czasie usługi oraz kosztach.
Dzięki specjalistycznym żurawiom oraz fachowej obsłudze operatorskiej jesteśmy w stanie realizować nawet najtrudniejsze i najbardziej skomplikowane zlecenia, obejmujące montaż i demontaż hal, stawianie słupów, rozładunek i załadunek towarów czy ustawianie maszyn. Przy pomocy naszych dźwigów możliwy jest także sprawny załadunek i rozładunek towarów wielkogabarytowych oraz kontenerów.
Każdy dźwig oferuje maksimum mobilności, a dzięki kompaktowej budowie i wyjątkowej zwrotności, maszyny te świetnie sprawdzą się do użycia zarówno na drogach, jak i w terenie. Wszystkie żurawie wyróżniają się doskonałymi parametrami technicznymi i posiadają niezbędne atesty. Dbamy o ich regularny serwis oraz troszczymy się o jakość wszystkich części. Dzięki temu korzystanie z nich jest komfortowe, pewne oraz w pełni bezpieczne.